1. HABERLER

  2. GÖLBAŞI

  3. "NEREDE KARDEŞLERİN, CÖMERT NİL, YEŞİL TUNA”
"NEREDE KARDEŞLERİN, CÖMERT NİL, YEŞİL TUNA”

"NEREDE KARDEŞLERİN, CÖMERT NİL, YEŞİL TUNA”

Biz Doğu Türkistan'ız,Biz Filistin'iz,Biz Balkanlar'ız,Biz Kafkaslar'ız,Biz Asya Müslümanlarıyız...Hülasa-i kelam biz Türk-İslam coğrafyasının önderi ve hadimi Türkiye Cumhuriyeti Devleti'yiz.

A+A-

"NEREDE KARDEŞLERİN, CÖMERT NİL, YEŞİL TUNA”
Necip Türk Milleti olarak sessiz kaldığımız her zulümun mağdurlarının iki elleri Ruz-ı Mahşer'de iki yakamızda olacaktır. Doğu Türkistan'da asimile yapılmak istenen çocukların feryatları arş-ı ala'yı titretirken , kadınların gözyaşları sel olup Tuna Nehri'ne akarken ve erkekler çeşitli işkencelerle öldürülüp soykırım yapılıp, mübarek kanları Nil Nehri'ne karışırken hangi iman ve vicdan sahibi buna sessiz kalabilir.
Devletimiz uluslararası dengeleri gözeterek alanen destek olamıyor gibi gözükebilir, lakin elbette kadim geçmişinden gelen kızıl elma mefkuresiyle bizim göremediğimiz siyasi girişimleri ve lojistik yardımları mutlaka yapıyordur. Bir devleti ayakta tutan milletinin gelişen olaylar karşısında gösterdiği hassasiyeti ve desteğidir.
Bizler meşru zeminde bu tür olaylara karşı içeride ve dışarıda sesimizi yükseltir ve duyurursak devletimizin eli güçlenecek ve uluslararası güçlerde bunu mutlaka göz önünde bulundurarak hareket edecektir. Şimdi diyorumki toplumun önünde olan STK'ları ve diğer insani kuruluş teşkilatları neredesiniz? Üzerinize ölü toprağı mı serpildi? Sizi hangi ali menfaatler sessiz kalmaya sevketmektedir? Bundan sonra zulüm ve haksızlık karşısında kim susarsa bizlere insanlıktan, milliyetçilikten ve mukaddesatcılıktan bahsetmesin.
Biz Doğu Türkistan'ız,
Biz Filistin'iz,
Biz Balkanlar'ız,
Biz Kafkaslar'ız,
Biz Asya Müslümanlarıyız...
Hülasa-i kelam biz Türk-İslam coğrafyasının önderi ve hadimi Türkiye Cumhuriyeti Devleti'yiz.

                                                                                               GÖKHAN KOÇAK

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumlardan kullanıcılar sorumludur