1. HABERLER

  2. GÖLBAŞI

  3. GÖLBAŞI BELEDİYE MECLİSİ’NİN EKİM AYI MARATONU
GÖLBAŞI BELEDİYE MECLİSİ’NİN EKİM AYI MARATONU

GÖLBAŞI BELEDİYE MECLİSİ’NİN EKİM AYI MARATONU

EKİM AYI MARATONU 2020 YILI MECLİS BÜTÇESİNİN BELİRLENMESİYLE TAMAMLANDI. BELEDİYE BÜTÇESİ OY BİRLİĞİ İLE 176 MİLYON LİRA OLARAK KABUL EDİLDİ.

A+A-

-GÖLBAŞI BELEDİYE MECLİSİ’NİN EKİM AYI MARATONU 2020 YILI MECLİS BÜTÇESİNİN BELİRLENMESİYLE TAMAMLANDI.  BELEDİYE BÜTÇESİ OY BİRLİĞİ İLE 176 MİLYON LİRA OLARAK KABUL EDİLDİ.


-GÖLBAŞI BELEDİYESİ 2020-2024 STRATEJİK PLANI, 2020 PERFORMANS PROGRAMI VE 2020 BÜTÇESİ, BELEDİYE MECLİSİNDE OY BİRLİĞİYLE KABUL EDİLDİ.


-BAŞKAN ŞİMŞEK; “GÖLBAŞI İÇİN DENK VE AYAĞI YERE BASAN BİR BÜTÇE HAZIRLADIK. KİMSENİN HAKKINI KİMSEYE YEDİRMEYECEĞİZ. TASARRUF YAPACAĞIZ VE YATIRIMLARIMIZI DA ONA GÖRE YAPACAĞIZ”


Gölbaşı Belediyesi'nin 2020-2024 yılları için hazırladığı projeleri içeren stratejik plan, 2020 yılı performans programı ve 2020 Mali Yılı Bütçesi meclis salonunda görüşüldü.


“AYAĞI YEREN BASAN DENK BÜTÇE”


Bütçenin Gölbaşı için hayırlı olmasını dileyen Belediye Başkanı Ramazan Şimşek “Gölbaşı için denk ve ayağı yere basan bir bütçe hazırladık. Bu  bütçeyi en iyi şekilde değerlendireceğiz.” dedi.


“TÜYÜ BİTMEMİŞ YETİMİN HAKKI VAR”


Kabul edilen bütçede tüyü bitmemiş yetimlerin, doğacak çocukların hakkının olduğunu söyleyen ve bu anlayışla hareket edeceklerinin altını çizen Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek “ Belediye kaynaklarının etkili ve verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayacağız. Burada kimsenin hakkını kimseye yedirmeyeceğiz. Tasarruf yapacağız ve yatırımlarımızı da ona göre yapacağız. Hazırlanan bütçe, denk ve ayakları yere basan bir bütçe. Yapmış olduğumuz tasarruflarla ve gelir getirici hamlelerle biz hep birlikte Gölbaşı’nı güzel bir yere getireceğiz.” şeklinde konuştu.


OY BİRLİĞİYLE KABUL EDİLDİ


Başkan Ramazan Şimşek, meclis üyelerine 2020-2024 Stratejik Planı, 2020 Performans Programı ve 2020 Mali Yılı Bütçe hakkında bilgi verdi. Meclis üyeleri de belediye tarafından hazırlanan ve 2020-2024 yıllarını kapsayan stratejik plan hakkındaki görüş ve önerilerini sundu. 2020-2024 Stratejik Planı, 2020 Performans Programı ve 2020 Bütçesi Gölbaşı Belediye Meclisi'nde, oy birliğiyle kabul edildi.


“BU MECLİS GÜZEL HİZMETLER YAPACAK”


Oylamanın ardından belediye meclis üyelerine teşekkür eden Başkan Şimşek, “Bu meclisin Gölbaşı’na güzel hizmetler yapacağına inanıyorum. Bütçemiz Gölbaşımıza hayırlı olsun, Allah hepimize hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin.” diye konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumlardan kullanıcılar sorumludur